Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Thinkstock.com

Předplatné Psychologie.cz jako dárek

Pamatujete si ještě, jak jste se o nás dozvěděli? Bavíme vás? Nebo vám i pomáháme?

Jan Majer

Jan Majer

5. 12. 2013

Taky se vám stává, že svému nejbližšímu okolí sdělujete moudra z Psychologie.cz? Já se při tom přistihnu docela často. A necituju jen autory článků, ale i vás, čtenáře, kteří píšete do diskusí.

Dokonce se musím krotit, abych kolem sebe jak panovník v dobrém rozmaru nerozhazoval citáty, které každý den vybírám pro stránku Jen mrtvé ryby plavou s proudem, z níž se stala taková facebooková nástěnka Psychologie.cz.

Ono je to lákavé, ale kdo máte podobnou zkušenost, dáte mi asi za pravdu: když se snažíme druhému předat, co nám připadá zjevné a užitečné, je to jako když mluvíte do zdi.

Navrch tím občas porušujeme zásadu, kterou nám tady odborníci opakovaně vtloukají do hlavy. Radit druhým, jak mají žít, jak se rozhodnout, jak se zachovat, to se nedělá. Ani psychoterapeuti klientům neradí a dobře vědí proč.

Jen to, na co si člověk přijde sám, má pro něj hodnotu

Dobře, ale bez malého popostrčení, bez pootevření dveří se to někdy neobejde. Vzpomeňte si, jak jste se k nám dostali vy. Možná vám o nás řekl někdo z přátel, možná někdo sdílel odkaz na zajímavý článek, možná se nám podařilo zaujmout vás na Facebooku.

A možná vám přijde vhod možnost, kterou jsme připravili na základě dotazů mnoha z vás. Můžete někomu z vašich blízkých darovat předplatné Psychologie.cz a s ním přístup do archivu všech placených článkůvideoseminářů.

Roční předplatné Psychologie.cz stojí 1600 korun a celé je to velmi jednoduché:

  • Když kliknete na odkaz dárkové předplatné, dostanete se na stránku, kde vás požádáme o VÁŠ e-mail.
  • Druhým krokem je platba přes platební bránu GoPay.
  • Po zaplacení vám od nás přijde do mailu dárkový poukaz (voucher) s pokyny pro obdarovaného, jak členství aktivovat (zase tři snadné kroky, ale ty si už projde obdarovaný).

Voucher můžete vytisknout a darovat nebo jednoduše přeposlat mailem.

Tady najdete stránku, kde můžete koupit roční dárkové předplatné Psychologie.cz

Jan Majer

Šéfredaktor a vydavatel Psychologie.cz