Nový audiobook: Jednoduše
Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Thinkstock.com

Předplatné Psychologie.cz jako dárek

Pamatujete si ještě, jak jste se o nás dozvěděli? Bavíme vás? Nebo vám i pomáháme?

Taky se vám stává, že svému nejbližšímu okolí sdělujete moudra z Psychologie.cz? Já se při tom přistihnu docela často. A necituju jen autory článků, ale i vás, čtenáře, kteří píšete do diskusí.

Dokonce se musím krotit, abych kolem sebe jak panovník v dobrém rozmaru nerozhazoval citáty, které každý den vybírám pro stránku Jen mrtvé ryby plavou s proudem, z níž se stala taková facebooková nástěnka Psychologie.cz.

Ono je to lákavé, ale kdo máte podobnou zkušenost, dáte mi asi za pravdu: když se snažíme druhému předat, co nám připadá zjevné a užitečné, je to jako když mluvíte do zdi.

Navrch tím občas porušujeme zásadu, kterou nám tady odborníci opakovaně vtloukají do hlavy. Radit druhým, jak mají žít, jak se rozhodnout, jak se zachovat, to se nedělá. Ani psychoterapeuti klientům neradí a dobře vědí proč.

Jen to, na co si člověk přijde sám, má pro něj hodnotu

Dobře, ale bez malého popostrčení, bez pootevření dveří se to někdy neobejde. Vzpomeňte si, jak jste se k nám dostali vy. Možná vám o nás řekl někdo z přátel, možná někdo sdílel odkaz na zajímavý článek, možná se nám podařilo zaujmout vás na Facebooku.

A možná vám přijde vhod možnost, kterou jsme připravili na základě dotazů mnoha z vás. Můžete někomu z vašich blízkých darovat předplatné Psychologie.cz a s ním přístup do archivu všech placených článků a videoseminářů.

Roční předplatné Psychologie.cz stojí 1600 korun a celé je to velmi jednoduché:

  • Když kliknete na odkaz dárkové předplatné, dostanete se na stránku, kde vás požádáme o VÁŠ e-mail.
  • Druhým krokem je platba přes platební bránu GoPay.
  • Po zaplacení vám od nás přijde do mailu dárkový poukaz (voucher) s pokyny pro obdarovaného, jak členství aktivovat (zase tři snadné kroky, ale ty si už projde obdarovaný).

Voucher můžete vytisknout a darovat nebo jednoduše přeposlat mailem.

Tady najdete stránku, kde můžete koupit roční dárkové předplatné Psychologie.cz

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Články k poslechu

Kdy je konflikt zdravý

Co nám brání jít do konfliktu? Nevěříme vzájemnému vztahu, nevěříme ani sami sobě.

9 min

Já to vzdávám

Vytrvalost a odhodlání vedou k úspěchu – nebo do slepé uličky.

10 min

Autogenní trénink a uvolnění

Psycholog Dalibor Špok představuje svoji oblíbenou relaxační techniku.

32 min

Psychologie a politika

Většinou píšu tak, abych vás povzbudil, inspiroval. Dnes vás chci zneklidnit.

65 min

Mark Manson: Tři rady do života

Kdybych měl svým dětem předat jen tři životní zkušenosti, byly by to tyto.

12 min

Otevřít audio sekci

Jan Majer

Šéfredaktor a vydavatel Psychologie.cz