Ušla jsem kus cesty — archivovaná diskuse

Zpět na novou diskusi

Petr 16. 8. 2012 07:43 +17
Krásný rozhovor. Zvlášť ten moment o setkání s koučem je bezvadný. Málokdo si dnes uvědomuje onu dávnou pravdu, že na špatně položenou otázku neexistuje dobrá odpověď a málokdo zvládá umění dovést někoho k poznání ne tím, že ho poučuji, ale tím, že mu kladu otázky a ten objev poznání mu dopřeji. Děkuji a přeji ještě hodně radosti :-)
psychous 16. 8. 2012 13:06
Začnu komplimentem - oběma dámám to opravdu sluší. Téma začíná bulvárem a dezinterpretacemi. Proto si dovolím se zeptat na několik věcí, třeba uslyším odpovědi nezprostředkované. Na paní Čejkovou: Chci se zeptat. jak dopadla kauza kolem (údajného?) násilí od jejího (ex)manžela, zda padl nějaký rozsudek a jaký? Jaký máte postoj k tvrzení, že za problémovost vztahu mohou oba partneři? Na paní Alex: Četl jsem vaši zábavně psanou knihu. Nakolik byla inspirována skutečností, zejména co se týká JXD? Jak se stavíte s odstupem k vašemu (manželskému) experimentu, dáli se to tak nazvat?
Alexandra Hrouzkova 16. 8. 2012 14:59 +2 v reakci na psychous 16. 8. 2012 13:06
Obě mé knihy jsou podle skutečnosti, a co se týče mého prvního manželství, tak více než experiment to pro mě byla velká životní zkušenost se vším co přinesla na začátku i na konci našeho vztahu.
Zdenka 16. 8. 2012 19:47 +5
Mirko, jste pro mne od prvního okamžiku moc povedená žena, pamatuji si vaše první vystoupení v TV, obdivovala jsem na vás všechno! A tak je to i dnes a neměla jste vždycky na růžích ustláno. A teď už jen zdraví, radosti, úspěchy, takový baby si to zaslouží.