Nový audiobook: Milování
Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Thinkstock.com

Dnes začíná nová kapitola v životě Psychologie.cz

Nový Klub Psychologie.cz přináší videa, články pro náročné, diskuse s odborníky a společné akce.

Milé čtenářky a milí čtenáři, část Psychologie.cz je ode dneška zpoplatněná, abychom mohli web provozovat na úrovni, jakou od nás čekáte a jaká nás samotné těší. Spolu se zavedením plateb vám nabízíme nové formy obsahu.

Na webu bude stále mnoho zajímavého ke čtení i pro uživatele, kteří platit nechtějí nebo nemohou. Klub Psychologie.cz jsme vytvořili pro vás, kteří jste ochotni investovat do svého osobního rozvoje stokorunu měsíčně a chápete následující souvislosti:

  • Média zaměřená na běžného čtenáře mají dostatečné příjmy z reklamy. V případě Psychologie.cz máme těžší pozici. Už jsme o tom mluvili na podzim: naši čtenáři jsou inteligentní, reklamou se příliš ovlivnit nedají, a tak se o náš inzertní prostor bohaté firmy neperou.
  • Na konci roku 2012 jsme proto čtenáře požádali o dobrovolné finanční příspěvky na provoz a rozvoj Psychologie.cz. Velmi děkujeme všem, kteří pomohli, ale nestačilo to na pokrytí redakčních nákladů.

Klub Psychologie.cz vám nyní nabízí jedinečný obsah:

  • videosemináře
  • záznamy z přednášek a workshopů
  • videorozhovory s psychology
  • obsáhlejší články pro náročné čtenáře
  • online diskuse s odborníky.

Členství na rok stojí 1200 korun, tedy stokorunu měsíčně.

Dárci mají členství předplacené

To vše by nevzniklo (a nemohlo dál vznikat), kdyby projekt Psychologie.cz zůstal bez finanční podpory čtenářů. Po pravdě, bez vaší pomoci by tento web už nejspíš neexistoval. Ne v podobě, v jaké ho máte rádi.

Pokud jste nám v uplynulém půlroce poslali nebo dál v měsíčních platbách posíláte dobrovolné příspěvky, pak máte přístup do klubu předplacený. Patříte‑li tedy mezi čtenáře, kteří nám poslali dobrovolný finanční příspěvek, zaregistrujte se prosím do klubu a na adresu jan.smetanka@psychologie.cz pošlete své

  • jméno nebo přezdívku, pod kterou jste se zaregistrovali
  • e‑mail použitý při registraci
  • číslo bankovního účtu, ze kterého nám přišel váš příspěvek.

Po ověření vám zřídíme přístup ke klubovému obsahu na půl roku. Současné pravidelné platby můžete stopnout a za půl roku si obnovte členství už standardní cestou. Ještě jednou díky.

Jednorázové platby pro nečleny

Pokud nechcete vstoupit do klubu, můžete si kdykoli zaplatit přístup k jednotlivým klubovým článkům a videím formou jednorázové platby.

Vstupenky na akce

Podobně snadno si odteď může každý zajistit vstup na některou z akcí, které pořádáme.

Využívejte celý web.

Předplatné

Ptejte se, sdílejte své postřehy

Děkujeme za vaši přízeň a prosíme, abyste se s námi podělili o dotazy a náměty, ať vychytáme případné nedostatky, které propojení redakčního obsahu se spolehlivou platební bránou GoPay může v prvních dnech provázet.

Jan Majer a Jan Smetánka, vydavatelé Psychologie.cz

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Články k poslechu

Rozhodnutí: potrat

Ničivé morální dilema přechází do období úzkosti. Výčitky míří i na muže, často oprávněně, říká …

26 min

Pravdy tak akorát

Naučte se dětí správně ptát a podporovat je s citem pro jejich prožívání.

8 min

Strach být sám

Co když si vážně nikoho nenajdu? Je se mnou něco špatně? Jaký život mě čeká …

9 min

Proč tak koukají?

Pocit nedokonalosti může člověka zcela ochromit. Jak nás vidí lidé kolem nás?

5 min

Jak zkrotit své démony

Přestaňte se jim vyhýbat. Přestaňte s nimi bojovat. Raději se s nimi naučte vycházet.

18 min

Otevřít audio sekci

Jan Majer

Šéfredaktor a vydavatel Psychologie.cz

Jan Smetánka

Vydavatel a manažer Psychologie.cz, lektor