Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Archív

Ekonomická analýza ráje

Psychologie.cz vás zve na odpolední happening s Tomášem Sedláčkem. Přední český ekonom představí své aktuální myšlenky a teze, v nichž se ekonomie prolíná s psychologií, filozofií a teologií. Bude také nahlas přemýšlet o současném stavu světa a reagovat na vaše otázky, názory a podněty.

  • Je člověk schopen být štastný ve štastném prostředí?
  • Proč jsme tak nespokojení s kapitalismem, s Evropskou Unií, proč jsme si tak vzdálení s vlastní vládou?
  • Jak se dnes dívat na náboženská témata, která se nečekaně stala středobodem evropské debaty?
  • Jak vypadá nebe, peklo a ráj, pokud spojíme staré náboženské představy s moderní technologií?
  • Co je ta propast, která se vytvořila mezi lidem a vládou, lidem a Evropu, mezi námi a našim dětmi, mezi Bohem a člověkem?

Tomáš Sedláček: Ekonomická analýza ráje

  • Termín: neděle 11. září 2016, 15.00 – 19.30
  • Místo konání: Kino Světozor, Vodičkova 41, Praha 1
  • Cena: 450 Kč (včetně DPH). Možné platit i v EUR (zvolíte během platby). Vstupenky zakoupíte pouze na Psychologie.cz.

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Tomáš Sedláček

Ekonom, vysokoškolský pedagog