Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu

Od zlozvyků k dobrozvykům (přednáška)

S lektorkou a koučkou Jankou Chudlíkovou se společně podělíme o možné cesty nejen o to, jak zavést nové a užitečné návyky do života, ale také o to, jak je při životě i udržet.

Naše návyky mají zásadní vliv na kvalitu našeho života. Až 40 % činností, které během dne děláme, jsou dílem návyků – tedy podvědomého opakování již naučené činnosti. 

Pokud změníme nějaký zlozvyk v dobrozvyk nebo zavedeme nový užitečný návyk, zlepší se náš život a posílí to naší sebehodnotu. 

Možná si svoje zlozvyky neuvědomujete, možná ano, jen nevíte, jak na ně. Možná byste rádi zavedli nové, užitečné návyky do svého života a chybí vám odhodlanost a vytrvalost.

Na přednášce dostanete tipy, jak můžete sami sebe posílit na cestě změny návyků k větší spokojenosti, radosti i k upevnění vlastního sebevědomí.

Janka Chudlíková – Od zlozvykům k dobrozvykům

Termín: čtvrtek 16. února 2017, 18.30–20.30
Kapacita: 60 účastníků
Místo konání: Opero, Salvátorská 931/8, 110 00 Praha 1-Staré Město
Cena přednášky: 250 Kč (včetně DPH). Možné platit i v EUR (zvolíte během platby).

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Janka Chudlíková

Lektorka, facilitátorka, mentorka a koučka

www.jankachudlikova.com