Foto: Thinkstock.com

Psychologie okolo ohně

Tradiční třídenní setkání s redakcí a odborníky Psychologie.cz v malebném prostředí polosamoty Buchov.

Moderní centrum Buchov se nachází na Benešovsku, s výhledem na bájnou horu Blaník, zhruba 50 km od Prahy. Ideální místo pro odpočinek a nabrání nových sil, k dispozici je i velmi příjemné zázemí.

Lucie Kolaříková ‑ Obrať své myšlenky naruby

Naše mysl obsahuje množství limitujících programů, kterých se drží zuby nehty. V důsledku její tvrdošíjnosti procházíme stále dokola stejnými myšlenkovými smyčkami a zažíváme stejné a nechtěné emoce. Jednou z cest, jak je možné své programy opustit, je postavit své myšlenky na hlavu, obrátit je s láskou naruby a svou mysl tak restartovat. Bezprostřední změna emocí je důkazem vykolejení mysli z její obvyklé cesty. Mysl se již nikdy nevrátí zpět do starých kolejí, i když u hluboce zakořeněných programů je třeba s ní pracovat pravidelně. Na workshopu se naučíte metodu v její základní formě používat, abyste mohli svou mysl a emoce měnit i po návratu domů.
Osobní stránky Lucky Kolaříkové

Karla Šakti Morawski – Umělec v nás

Arteterapie je léčba uměním a také tvůrčí prostředek k sebepoznání a sebevyjádření. Kromě myšlenek a slov nám nabízí další rozměr – naši vlastní tvořivost. Hravou a tvořivou formou poznáváme sebe sama a naše výtvarná dílka nám přinášejí sdělení z našeho vnitřního světa, zprávy o nás. V arteterapii nemusíme umět malovat, přesto se stáváme umělci, kteří malují svůj život. Stvořené obrazy pak můžeme přenést z papíru do života reálného, nebo v něm udělat změny, ke kterým nás vybízejí. V tomto arteterapeutickém workshopu dáme prostor umělci v nás, vezmeme si pastelky, pastely nebo barvy a budeme malovat na dané téma. Propojíme se také s ostatními umělci a uvidíme, co zajímavého nám naše obrazy přinesou.  
Osobní stránky Karly Šakti Morawski

Články a poradna Karly na Psychologie.cz

Petr Pražák – Jak mít energii

V sebekoučování je silné téma zacházení s naší energií – tělesnou, emocionální, mentální i spirituální, často klíčové pro dosažení cílů. Nestačí jen vědět jak a kudy, ale musíme mít také dostatek síly a vůle, abychom našich cílů mohli dosáhnout. V rámci workshopu se seznámíme s psychologickými principy  a vyzkoušíme si koučovací techniky, které nám pomohou vědomě zvyšovat naše množství psychické energie.
Osobní stránky Petra Pražáka

Články a poradna Petra na Psychologie.cz

Jan Smetánka – Hýbat se nejen často, ale hlavně kvalitně

Praktický workshop se zaměřuje na význam pohybu v našem každodenním životě. Kromě kompenzace sedavého způsobu života přináší pravidelný pohyb i okamžitý terapeutický efekt. Na přikladu několika jednoduchých funkčních technik si ukážeme nejen co cvičit, ale také jak to začlenit do našeho každodenního programu. Propojíme se s naším tělem a společně prozkoumáme pohyb z pohledu celostního fungování. Workshop bude doplněný o jednoduché meditační a relaxační techniky.
Osobní stránky Jana Smetánky

Články Jana na Psychologie.cz

Jan Majer – 10 věcí, které mě naučili odborníci a čtenáři Psychologie.cz

Pět let se věnuji projektu Psychologie.cz. Každý den komunikuji s odborníky, každý den se čtenáři, vděčnými i nespokojenými. Celé dny čtu, jak lépe žít, přemýšlím o tom, píšu o tom. Co takový nonstop psycho workshop s člověkem udělá?
Blog Jan Majera Psycho.cz
Články Jana Majera na Psychologie.cz

  • Termín: 12. – 15. února 2015 (čtvrtek večer – neděle odpoledne)
  • All Inclusive (zajištěno ubytování, strava, program)
  • Kapacita: 20 účastníků
  • Místo konání: Centrum Buchov u Benešova
  • Cena All Inclusive (ubytování, strava, program): 3800,– Kč

Cena workshopu (ubytování, strava, program) je 3.800,– Kč. Strava (750,– za 3 dny plné penze) se platí hotově na místě, 3050,– za ubytování a program níže v platební bráně.

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.