Foto: Jan Majer

Slova ve vztahu nestačí (přednáška)

Psychologie.cz a společnost Aerofilms uvádějí cyklus sebepoznávacích a psychologických přednášek Rozumíme si. Prvním hostem cyklu je párový terapeut Pavel Rataj.

Partnerský vztah je výjimečným vztahem našich životů. Je výjimečným prostorem, který se vyznačuje velkou blízkostí a citovým poutem. Proti našemu očekávání lásky, blízkosti, klidu, bezpečí a porozumění jde realita. Ta náš partnerský vztah postupně naplňuje mnoha zraněními, nedorozuměním a odcizením.

Často nás překvapí, jak se tato vztahová exkluzivita komplikuje: objevují se těžkosti v komunikaci, narůstá nepochopení, ubývá trpělivosti pro dobrý kontakt a napojení… Komunikace je vedle sebepoznání a odvahy jedním ze základních nástrojů pro zpracování radostných i bolavých situací, k nimž ve vztahu zákonitě dochází. Ale komunikovat nestačí.

Zajímá vás, jaké další dovednosti a kompetence potřebujete pro dlouhodobá partnerství v 21. století? Chcete více porozumět neviditelnému? Chcete vědět, jakou roli hraje rozum, emoce, představy, očekávání, nevědomé vzorce?

Zkusíme se na to vše podívat z pohledu párového terapeuta, kterému roky prochází pracovnou stovky párů a on o tom hovoří, medituje, rozjímá a vydává se s nimi na dobrodružnou plavbu terapeutického procesu.

Pavel Rataj – Slova ve vztahu nestačí

Termín: 9. září 2020, 19.00 – 21.00
Omezená kapacita: 100 účastníků
Místo konání: Přítomnost, Siwiecova 1839/1, 130 00 Praha 3‑Žižkov
Cena: 250 Kč v předprodeji, 300 Kč na místě. Vstupenky koupíte ZDE.

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.