Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Thinkstock.com

Tomáš Rektor: Proč nejsem esoterik

Psychoterapeut Tomáš Rektor vystoupí jako host Psychologie.cz v Divadle NoD. Po přednášce a diskusi společně oslavíme třetí narozeniny Psychologie.cz. Přijďte. Vesmír to tak chce.

„Těžká je psychoterapie s klienty, kteří nevěří na vnitřní svět. Všechno je logické, jasné, pod kontrolou, a to ostatní je prostě jen tmářství. Paradoxně je podobně obtížné pracovat s opačným extrémem – s klienty, kteří za vším hledají souvislosti hluboké, nejhlubší, do minulých životů sahající. Součástí naší profese je respekt ke klientovi, k jeho světu. A přestože se nám lépe pracuje se světy, které mají duchovní přesah, osobně jsem raději, když ten přesah není esoterický. O tom, proč tomu tak je a proč sám esoterik nejsem, bude moje přednáška a následná diskuse. Pak společně oslavíme třetí narozeniny Psychologie.cz.“

Kdy: 28. května 2013 od 19:00
Kde: Divadlo NoD, Dlouhá 33, Praha 1
Kapacita: 100 účastníků
Vstupné: 100 Kč, platí se při vstupu do sálu a vztahuje se pouze na přednášku.

Přijďte prosím včas, rezervaci míst bohužel nemůžeme zajišťovat.

Po přednášce následuje koncert Peter Shabby (folk pop) a volná zábava.

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.