Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Jan Majer

Žena a její role (seminář)

Během jednodenního semináře vás psycholožka a psychoterapeutka Leona Dyrehauge provede spektrem různých rolí ženy a emocemi, které se v jejích různých životních fázích mohou objevit.

Budeme se zabývat tématem ženství z mnoha různých stran. Zaměříme se na jednotlivá vývojová období ženy a zejména na ta, která jsou citlivá a vyžadují vnitřní proměnu. Prozkoumáme, k čemu nás tato období vyzývají, co nás nutí překonávat. Naučíme se, jak identifikovat období tzv. přechodové zóny.

Pojmenujeme různé role ženy a emoce, které se k nim mohou vázat. Nahlédneme také do minulosti na naše ženské linie a naše rodinné dědictví.

Na semináři budeme také:

  • imaginovat
  • kreslit imaginaci
  • povídat si o imaginaci
  • používat pohádky k osvětlení vztahové dynamiky mezi ženami
  • mapovat si svou vlastní ženskou linii

Seminář je určen výhradně pro ženy - matky, dcery, milenky, babičky, tety, sestry a manželky.

Leona Dyrehauge – Žena a její role

Kdy: sobota 7. října 2017 od 10:00 do 17:00 (s hodinovou pauzou na oběd)
Kde: Pronájem Klimentská, Praha 1
Cena: 1590 Kč. Možné platit i v EUR (zvolíte během platby). Vstupenky zakoupíte pouze na Psychologie.cz.
Kapacita semináře: 20 účastníků

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Leona Dyrehauge

Klinická psycholožka a psychoterapeutka

www.naterapii.cz