Foto: Thinkstock.com
odemčené

Mačkáme moc, mačkáme zbytečně

Když nám internet, mail a mobily usnadňují život, proč je všechno tak složité a nešťastné?

Tomáš Hajzler

Tomáš Hajzler
Publicista

20. 12. 2013

Co člověk prožívá během prvních dnů a týdnů informačního půstu? Tomáš Hajzler, který o půlnoci 30. listopadu vypnul mobil, odpojil se od internetu a mailu, sdílí své zkušenosti.

Úvodní rozhovor, pořízený před zahájením komunikační hladovky, najdete tady: Půl roku bez internetu

Délka videa: 20 minut

Mohlo by vás zajímat

Mluv se mnou

Co pro nás lidi znamená dostávat odezvu? Možná víc, než si myslíme.

Přečíst článek

Informace o „novocirkusové“ inscenaci na téma svoboda v práci, o které Tomáš mluví ve videu, najdete zde.

Odemknout celý web

od 104 Kč měsíčně

Články k poslechu

Kruh v písku

Umělecký obraz v člověku s odstupem může otevřít další nečekané dveře.

9 min

Smích a nevědomí

Humor je nejzralejší psychickou obranou. Dokáže nás osvobodit od tíhy života.

13 min

Konflikty s klidem

Asertivita je protipólem agrese a submisivity. Jak na zralou komunikaci?

19 min

Paralelní světy

Mezi rodiči a dětmi dnes není jen generační propast. Máme tu zmatení jazyků.

18 min

Hádkou k blízkosti

Když projevíme svoje emoce a potřeby, dáváme druhému příležitost, aby nás uviděl.

14 min

20. 12. 2013

Když nám internet, mail a mobily usnadňují život, proč je všechno tak složité? Kde je všechen ušetřený čas?

Tomáš Hajzler

  • Komunikace
Načítá se...
Načítá se...
Načítá se...

Nejlépe hodnocené články Citáty z Psychologie.cz

Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.