Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Thinkstock.com

Bodylab Medium zima 2014

Systém deseti zimních lekcí navazuje na základy z Bodylab Intro a Bodylab workshopů a dále prohlubuje náš fyzický a psychický rozvoj.

Bodylab Medium staví na pevných základech, tedy základních pohybových vzorcích, rozvoji funkční síly a jednoduše uchopitelné práci s naší myslí. Každá lekce navazuje na lekce předchozí a rozvíjí je. Program je určený pro širokou veřejnost. Vhodné především pro účastníky Bodylab Intro a Bodylab workshopů.

Důležitou součástí programu je doporučený tréninkový plán pro vlastní domácí cvičení, který obdržíte po každém tréninku.

Během bloku deseti indoor tréninků se zaměříme na:

- mobilitu a flexibilitu
- pochopení základních pohybových vzorců a jejich provázání s každodenním životem
- rozvoj síly formou minimalistických cviků a programů
- základy cvičení s kettlebells
- dýchání
- relaxaci pro každodenní život
- meditaci

Cyklem Bodylab Medium vás provede Jan Smetánka, spoluvydavatel Psychologie.cz a zakladatel systému Bodylab. 

Místo konání: Yanka, Soukenická 7, Praha 1
Čas: každá středa 19.30 – 20.40 v termínu 22.1. – 26.3.2014
Kapacita: 10
Cena: 1700,–
Kontakt a přihlášky: Jan Smetánka, jan.smetanka@psychologie.cz

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Jan Smetánka

Vydavatel a manažer Psychologie.cz, lektor