Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Jan Majer

Hledání vnitřní rovnováhy (seminář Praha)

Najít v životě rovnováhu není nic snadného. Nejde jen o to vyvážit pracovní, osobní a vztahový život. Vnější rovnováha je totiž jen odrazem rovnováhy a stability vnitřní. Zveme vás na nový celodenní seminář s psychoterapeutem Michalem Mynářem.

Pro získání vnitřní rovnováhy musíte vnímat své „těžiště“ a naučit se s ním pracovat. A dokázat nastolit tuto rovnováhu mimo jiné vyžaduje:

  • Umět svůj život řídit, ale umět se mu i odevzdat.
  • Mít kritickou mysl i otevřené srdce.
  • Být laskavý k sobě i k druhým a neplést si laskavost s pohodlností.
  • Brát svůj život vážně a zodpovědně, ale neztrácet kvůli tomu nadhled.
  • Dát svému životu smysl, ale mít v něm i místo pro nesmysly.
  • Vědět, kdy říkat „ano“ a vědět, kdy říkat „ne“ a umět si oboje ustát.

A v neposlední řadě – nezapomínat pro všechno to přemýšlení o životě svůj život také prožít.

Tuto rovnováhu je třeba si vybudovat. Nepřijde sama. Stejně jako na laně i v životě dá práci naučit se vnímat svůj rovnovážný bod a pracovat s ním s jistotou, vědomě a kontrolovaně. Vím to, mám vlastní zkušenost s obojím. A rád se s vámi o své zkušenosti podělím.

Těším se na setkání s vámi, Michal Mynář

Žít s lehkostí: cesty ke šťastnějšímu životu

Kdy: sobota 20. května 2017 od 10:00 do 17:00 (s hodinovou pauzou na oběd)
Kde: Praha 1, přesné místo bude upřesněno.
Cena: 1590 Kč, včetně DPH. Možné platit i v EUR (zvolíte během platby). Vstupenky zakoupíte pouze na Psychologie.cz.
Kapacita semináře: 18 účastníků

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.