Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Thinkstock.com

Jak na partnerské vztahy

Workshop je určen pro každého, kdo řeší „vztahové téma“, které jej přesahuje, neví si s ním rady či se mu do života neustále vrací. Je určen jak párům, tak singles, nebo jen jednomu z páru. Samozřejmě jsou vítaní i členové alternativních forem partnerství.

Workshop navazuje na seriál Jak na partnerské vztahy…

Workshop přináší podporu s prohlubováním intimity v páru, nastavení sebe sama v otázce v intimity, aneb kdo jsem, co chci a co potřebuji.

  • Otevřeme otázku hraní rolí a her v párech. Jak na ně?

  • Budeme se věnovat oblasti sebeuvědomění v partnerském vztahu – párové emoční inteligenci.

  • Budeme si hrát se slovy, která nám ve vztazích nejčastěji pletou hlavy.

  • A v neposlední řadě si i mnoho věcí vyzkoušíme s využitím bodyterapie

Workshop navazuje na stejnojmenný seriál s Honzou Vojtkem v Klubu Psychologie.cz.

Kdy: sobota 1. listopadu 2014 od 10:00 do 17:00 hod.
Kde: Creative Gate, Jindřišská 5, Praha 1
Cena: 1200,– Kč
Kapacita semináře: 20 účastníků

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.