Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Thinkstock.com

Jak projít peklem

Jak přežít krizi? Může nás obohatit? Jak pomoci bližním? Jak nezničit vše okolo sebe? O tom všem můžeme přemýšlet a diskutovat společně s psychiatrem a psychoterapeutem Tomášem Rektorem.

„Svět je někdy příliš temný na to, aby bylo možné plánovat, žít či snít. Budoucnost je zakryta nejtemnějšími odstíny a jediné, čeho je člověk schopen, je přežít. A i smysl samotného přežití se vytrácí.

Krize je někdy provázena ustrnutím a apatií, jindy naopak zběsilou aktivitou. Tak či onak, společným jmenovatelem bývá bezmoc. Člověka, který krizí prochází, jeho blízkých i nás, terapeutů.“

Tomáš Rektor – Jak projít peklem

Místo konání: Experimentální prostor NoD, Dlouhá 33, Praha 1
Kdy: pondělí 10. listopadu 2014 od 20.00 do 21.30
Kapacita: 100
Vstupné: 100,– (bez rezervací, přijďte prosím včas)

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.