Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Jan Majer

Osobnost, oběť a autorita

Zveme vás do pražského kina Atlas na půldenní setkání s terapeutem Pavlem Špatenkou a tématy, která považuje za nejdůležitější v procesu zrání osobnosti.

Stát se jedinečnou osobností je cesta, na níž se učíme poznávat, co nás v nitru tak moc zraňuje, spoutává a s čím se mylně identifikujeme. 

Naše jednání, myšlení a cítění neovládají pouze myšlenky. Je toho mnohem víc, s čím se musíme umět vypořádat. Vědomým sebepoznáním se můžeme vymanit z falešných představ a identifikací a přestat se nechat jimi podmiňovat. 

Jinými slovy: zažijeme svobodu volby. V osobním prožívání a i ve vztazích se to rovná téměř zázraku – člověk se tak stává víc sám sebou.

Témata jednotlivých přednáškových bloků:

  • Ego: Oběť, pachatel a autorita v přímém přenosu
  • Sebevědomí a sebedůvěra
  • Rozlišování a sebepřijetí – krok k jedinečnosti

Pavel Špatenka: Osobnost, oběť a autorita

Místo konání: Kino Atlas, Sokolovská 371/1, Praha 8 – Florenc (v
budově České spořitelny, 50 metrů od stanice metra Florenc)
Termín: sobota 23. září 2017 v čase 10.00 – 14.00
Kapacita: 140 míst
Cena: 420 Kč (včetně DPH). Možné platit i v EUR (zvolíte během platby). Vstupenky zakoupíte pouze na Psychologie.cz.

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Pavel Špatenka

Hlubinná analytická terapie, sebepoznání.

www.jogasebepoznani.cz