Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Shutterstock.com

Pohybový a relaxační kemp

Tři dny pohybu, relaxace a her v příjemném prostředí centra Hlavice. Ze semináře si odvezete jednoduché cviky a techniky pro svůj vyvážený fyzický a psychický rozvoj.

Během semináře si vyzkoušíme:

  • pohybové techniky rozvíjející naší tělesnou celistvost, mobilitu a flexibilitu.
  • přirozené cviky s vlastní vahou s praktickým přenosem do běžného života. 
  • antistresové a relaxační techniky
  • (nejen) pohybové hry
  • vedenou meditaci
  • …a spoustu dalšího

Intenzitu jednotlivých cviků a technik, fyzických i mentálních, si každý účastník řídí podle svého, podle svých možností. Všechny probírané techniky jsou jednoduše pochopitelné. Jakákoliv předchozí zkušenost není nutná.

Workshopem vás provede Jan Smetánka, spoluvydavatel Psychologie.cz a zakladatel Bodylab

Workshop proběhne v moderním jógovém centru Hlavice.

POHYBOVÝ A RELAXAČNÍ KEMP

Kdy: 25.- 28. srpna 2016 (čtvrtek podvečer – neděle odpoledne)
Kapacita: 17 účastníků
Kde: Centrum Hlavice - mapa
Cena: 3.700,– All Inclusive (program, ubytování, plná penze). Možné platit i v EUR (zvolíte během platby). Zakoupíte pouze na Psychologie.cz.
Info: jan.smetanka@psychologie.cz

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Jan Smetánka

Vydavatel a manažer Psychologie.cz, lektor