Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Jan Majer

Praktické sebeuvědomění (seminář)

Sebeuvědomění je základní podmínkou pro proces rozhodování a následného jednání. Bez uvědomění toho, co se ve mě děje, je jednání podmíněno nevědomými procesy a zpravidla vede jen k dalším konfliktům. Psychologie.cz vás zve na pětidenní prožitkový seminář s Pavlem Špatenkou.

Vědomá pozornost a přítomnost nadhledu je podmínka pro rozlišování a tedy i pro vědomé rozhodování a  jednání, jež pak vede člověka k žádoucím stavům.

5 denní prožitkový seminář se zaměří na otázníky každodenní praxe. Seminář bude veden tak, aby měl každý účastník možnost uvědomit si, co potřebuje k tomu, aby dokázal propojit všední a duchovní život v jeden, pro něj smysluplný celek.

Prakticky se budeme zabývat:

- technikami statické i dynamické meditace
- cvičeními na vedenou pozornost a koncentraci
- praktickou sebeanalýzou a sebedotazováním
- technikami pasivní a aktivní imaginace
- práci s tělem, dechem a emocemi a dalšími.


Pavel Špatenka – Praktické sebeuvědomění

Termín: 3. – 8. května 2018 (čtvrtek večer – úterý odpoledne, úterý je státní svátek) 

All Inclusive: zajištěno ubytování, strava, program, pronájem sálu
Kapacita: 20 účastníků
Místo konání: Centrum Buchov u Benešova. Moderní ubytování s wifi připojením.
Cena: (ubytování, strava, program): 7.400 Kč, včetně DPH:

  • 5.800 Kč za ubytování a program prosím zaplaťte níže v platební bráně.
  • 1.600 Kč za stravu (5 dní plné penze) zaplatíte hotově na místě.

Platit můžete i v EUR (zvolíte během platby).

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Pavel Špatenka

Hlubinná analytická terapie, sebepoznání.

www.jogasebepoznani.cz