Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Thinkstock.com

Proč se i inteligentní lidé špatně rozhodují

Říjnovým hostem pravidelných večerů Psychologie.cz v divadle NoD je psycholog, lékař, matematik a kouč Radvan Bahbouh.

Přednáška se bude věnovat nejčastějším chybám při rozhodování jednotlivců i týmů a způsobům, jak jim zabránit. Jakými konkrétními kroky lze naše rozhodování v práci i v životě zlepšit?

doc. MUDr. Mgr. Radvan Bahbouh, Ph.D.

Na katedře psychologie FF UK přednáší metodologii psychologie, teorii psychodiagnostiky a psychometrii. Je autorem metody Sociomapování, která představuje metodu analýzy sociálních systémů za účelem jejich vizualizace, která umožní dobrou orientaci ve vzájemných vztazích a komunikačních sítích. Založil a vede společnost QED GROUP a.s., která se zabývá personálním poradenstvím, psychologickým koučováním, vzděláváním manažerů a Sociomapováním.

Místo konání: Divadlo NoD, Dlouhá 33, Praha 1
Kdy: středa 30. října 2013 od 20.00 do 21.30
Kapacita: 100
Vstupné: 100,– (bez rezervací, dorazte prosím včas.)

Radvan Bahbouh věnuje svůj honorář z přednášky na rozvoj projektu Psychologie.cz. Děkujeme!

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Radvan Bahbouh

Psycholog, lékař, matematik, kouč