Foto: Jan Majer

Sebeuvědomění a praktická emoční inteligence (seminář)

Koupit vstupenky

Pomůžeme vám se na chvíli zastavit, jít krok za krokem v hledání toho, co chcete nalézt. Na třídenním velikonočním workshopu s terapeutem Janem Vojtkem se naučíte být sami sobě nezaujatými pozorovateli. Být sami sobě psychologem.

Také jste se někdy v různých fázích vašeho života zastavili a zeptali se sami sebe, proč neustále opakujete stejné modely svého chování? Proč si vybíráte pořád dokola stejného chlapa nebo ženskou? Proč začnete řvát pokaždé, když se vás někdo na něco dvakrát za sebou zeptá?

Nebo ještě lepší otázka: co já tady na tom světě vlastně dělám? Opravdu chci celou dobu dělat zrovna tuhle práci? Ne? Tak proč ji dál dělám? Co mě brzdí? Proč mi nefunguje pozitivní myšlení, když se tak moc snažím? Proč jsem přečetl/a tolik knížek o psychologii a stejně je mi to k ničemu, protože můj život pořád není šťastnější?

Ne že by na tyto otázky existovaly jednoduché a rychlé odpovědi. Můžete se ale naučit správně se ptát. Kdy a na co se ptát. A kdy a jak hledat odpověď.

Kromě pokládání otázek a poskytování odpovědí si také na vlastní kůži vyzkoušíte, jaké bariéry vás blokují v tom, co chcete a potřebujete. A ano, zkusíte si najít odpověď a sílu na to, co s tím můžete udělat. Nebo taky nedělat nic, pokud se tak sami rozhodnete. To, co je správné, totiž víte jen vy.

  • Na semináři budeme využívat převážně tzv. řízeného dialogu.
  • Budeme také aplikovat analytické techniky pro lepší pochopení životních vzorců (např. proč při hádce vždy reaguji určitým způsobem).
  • Otevřeme a podíváme se i na svůj stín a bariéry, které se pokusíme fyzicky prožít a odžít.
  • A v neposlední řadě si díky imaginativním a vizualizačním technikám uvědomíme nejenom smysl svého konání, ale také si jasněji určíme svůj životní cíl a směr.

Moderní centrum Buchov, kde workshop proběhne, se nachází na Benešovsku, zhruba 50 km od Prahy.

Sebeuvědomění a praktická emoční inteligence

Termín: velikonoční víkend 14. – 17. dubna 2017 (pátek večer – pondělí odpoledne) 

All Inclusive: zajištěno ubytování, strava, program, pronájem sálu
Kapacita: 20 účastníků
Místo konání: Centrum Buchov u Benešova. Moderní ubytování s wifi připojením.

Cena semináře je 5.200 Kč, včetně DPH:

  • 4.360 Kč za ubytování a program prosím zaplaťte níže v platební bráně.
  • 840 Kč za stravu (3 dny plné penze) zaplatíte hotově na místě.

Platit můžete i v EUR (zvolíte během platby).

Otevřít diskuzi 0