Foto: Thinkstock.com

Sebeuvědomění a praktická emoční inteligence

Pomůžeme vám se na chvíli zastavit, jít krok za krokem v hledání toho, co chcete nalézt. Na třídenním workshopu s terapeutem Janem Vojtkem se naučíte být sami sobě nezaujatými pozorovateli. Být sami sobě psychologem.

Také jste se někdy v různých fázích vašeho života zastavili a zeptali se sami sebe, proč neustále opakujete stejné modely svého chování? Proč si vybíráte pořád dokola stejného chlapa nebo ženskou? Proč začnete řvát pokaždé, když se vás někdo na něco dvakrát za sebou zeptá?

Nebo ještě lepší otázka: co já tady na tom světě vlastně dělám? Opravdu chci celou dobu dělat zrovna tuhle práci? Ne? Tak proč ji dál dělám? Co mě brzdí? Proč mi nefunguje pozitivní myšlení, když se tak moc snažím? Proč jsem přečetl/a tolik knížek o psychologii a stejně je mi to k ničemu, protože můj život pořád není šťastnější?

Ne že by na tyto otázky existovaly jednoduché a rychlé odpovědi. Můžete se ale naučit správně se ptát. Kdy a na co se ptát. A kdy a jak hledat odpověď.

Kromě pokládání otázek a poskytování odpovědí si také na vlastní kůži vyzkoušíte, jaké bariéry vás blokují v tom, co chcete a potřebujete. A ano, zkusíte si najít odpověď a sílu na to, co s tím můžete udělat. Nebo taky nedělat nic, pokud se tak sami rozhodnete. To, co je správné, totiž víte jen vy. 

  • Na semináři budeme využívat převážně tzv. řízeného dialogu.
  • Budeme také aplikovat analytické techniky pro lepší pochopení životních vzorců (např. proč při hádce vždy reaguji určitým způsobem).
  • Otevřeme a podíváme se i na svůj stín a bariéry, které se pokusíme fyzicky prožít a odžít.
  • A v neposlední řadě si díky imaginativním a vizualizačním technikám uvědomíme nejenom smysl svého konání, ale také si jasněji určíme svůj životní cíl a směr.

Moderní centrum Buchov, kde workshop proběhne, se nachází na Benešovsku, zhruba 50 km od Prahy.

Jan Vojtko ‑ Sebeuvědomění a praktická emoční inteligence

  • Termín: 29. října –1. listopadu 2015 (čtvrtek večer – neděle odpoledne)
  • All Inclusive (zajištěno ubytování, strava, program)
  • Kapacita: 20 účastníků
  • Místo konání: Centrum Buchov u Benešova
  • Cena All Inclusive (ubytování, strava, program): 4.900 Kč.

Cena workshopu (ubytování, strava, program) je 4.900 Kč. Strava (750 Kč za 3 dny plné penze) se platí hotově na místě, 4.150 Kč za ubytování a program níže v platební bráně.

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.