Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Petr Hoffelner

Sebevědomí (seminář)

Psychologie.cz vás zve na pětidenní workshop s Pavlem Špatenkou. Seminář je zaměřený na sebevědomí v pravém slova smyslu – být si vědom sám sebe.

Sebevědomí není nic samozřejmého, i když bychom to tak rádi měli. Nárokujeme si je, ale ve skutečnosti přichází a zase odchází bez ohledu na naše představy a přání.

Kvalita projeveného sebevědomí přímo souvisí s osobností a jejím charakterem, tedy s tím, jak vnímáme sami sebe, a také s tím, jak se cítíme, hodnotíme a posuzujeme. 

S tématem souvisí následující oblasti: vztahy, hranice, obrany, vzdor, zranění, emoce, pocity, přesvědčení.

Seminář se bude věnovat praktickým otázkám poznávání sama sebe a těch duševních procesů, které nám sebevědomí dávají a které nám ho berou. 

Můžete si odnést odpovědi na otázku proč se v některých situacích dokážeme cítit a chovat sebevědomě. A naopak: proč a za jakých okolností vědomí sama sebe ztrácíme a jak s tím uvnitř pracovat. 

Pavel Špatenka – Sebevědomí

Termín: 3. – 8. května 2017 (středa večer – pondělí odpoledne, pondělí je státní svátek) 

All Inclusive: zajištěno ubytování, strava, program, pronájem sálu
Kapacita: 20 účastníků
Místo konání: Centrum Buchov u Benešova. Moderní ubytování s wifi připojením.
Cena: (ubytování, strava, program): 7.200 Kč, včetně DPH:

  • 5.800 Kč za ubytování a program prosím zaplaťte níže v platební bráně.
  • 1.400 Kč za stravu (5 dní plné penze) zaplatíte hotově na místě.

Platit můžete i v EUR (zvolíte během platby).

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Pavel Špatenka

Hlubinná analytická terapie, sebepoznání.

www.jogasebepoznani.cz