Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Thinkstock.com

Sekty a duševní zdraví

Psychologie.cz na dubnovém setkání v divadle NoD přivítá psychiatra Prokopa Remeše.

Přednáška bude zaměřena na vliv a vzájemné působení extrémních náboženských skupin a jedinců na naše duševní zdraví. Jak na tyto fenomény nahlížet z hlediska psychiatrie a psychohygieny?

MUDr. Prokop Remeš v současné době pracuje jako lékař v Psychiatrické nemocnici Bohnice v Praze zejména v oblasti látkových závislostí. Absolvent KTF UK a zakládající šlen Společnosti pro studium sekt a nových náboženských směrů. 

Místo konání: Experimentální prostor NoD, Dlouhá 33, Praha 1
Kdy: čtvrtek 10. dubna 2014 od 20.00 do 21.30
Kapacita: 100
Vstupné: 100,– (bez rezervací, dorazte prosím včas.)

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.