Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Thinkstock.com

Stressriding – osedlejte svůj stres

Je lepší mít ve stresu spojence než nepřítele. Přestaňte s ním bojovat, pokuste se mu porozumět.

Stres je obvykle vnímán jako projev slabosti. Řada lidí si myslí, že pokud podléhá projevům stresu, tak s nimi není něco v pořádku. Normální je přeci nestresovat se. Ti silní přeci stres neznají. To je ale omyl. Ti „silní“ si stres „osedlali“.

Postavte se stresu čelem a získejte tak na svou stranu jeden z nejsilnějších motivátorů, který vám může pomoci přijímat životní výzvy a řešit obtížné situace. Tento kurz vám poradí, jak na to.

Kdy: sobota 17. května 2014 od 10:00 do 17:00 hod.
Kde: Creative Gate, Jindřišská 5, Praha 1
Cena: 1100,– Kč
Kapacita semináře: 22 účastníků

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.