Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Thinkstock.com

Večerní Peacemaker

Peacemaker představuje konflikt jako příležitost k osobnímu růstu a kultivaci našich vztahů s lidmi. Tříhodinový večerní workshop vedou vydavatelé Psychologie.cz Jan Majer a Jan Smetánka.

  • „Využití principů bojového umění aikido v každodenní komunikaci vytváří harmonický výsledek: útok přijímáte a eliminujete, aniž by došlo ke zranění vás nebo útočníka. Obě strany si tak mohou do života odnést dobrý pocit a ponaučení, jež překračují zažité vnímání vítěze a poraženého.“ Jan Smetánka
  • "Náš mozek si občas s informacemi hraje jako malé děcko se stavebnicí Lego. Postaví kostrbatý nesmysl a tvrdí nám, že je to bagr.“ Jan Majer

Spory odčerpávají energii lidem, kteří mají spolupracovat. Průměrný manažer věnuje podle průzkumů 70 procent své pracovní kapacity řešení konfliktů. O tom, jak nedorozumění ovlivňují osobní vztahy, víme všichni své.

Budeme sdílet a nabývat zkušenosti. Povídat si o lidské nedokonalosti. O poznání, které komunikaci usnadňuje. Připomeneme si nejzajímavější teorie a zažijeme situace, do kterých v běžném životě vstupujeme nepřipraveni.

Kdy: úterý 18. června 2013 od 18:00 do 21:00 hod.
Kde: Creative Gate, Jindřišská 5, Praha 1
Cena: 450,– Kč
Kapacita workshopu: 20 účastníků

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Jan Majer

Šéfredaktor a vydavatel Psychologie.cz

Jan Smetánka

Vydavatel a manažer Psychologie.cz, lektor