Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Thinkstock.com

Velikonoční Bodylab workshop

Tři dny pohybu a relaxace v příjemném prostředí polosamoty Buchov. Ze semináře si odvezete základní pohybové know how pro svůj další fyzický a psychický rozvoj.

K práci s tělem a myslí přistoupíme komplexně, během workshopu si vyzkoušíte:

  • pohybové techniky rozvíjející naší tělesnou celistvost, funkční mobilitu a flexibilitu.
  • jednoduché posilování s vlastní vahou s praktickým přenosem do běžného života. 
  • jednoduché antistresové a relaxační techniky
  • pohybové hry
  • vedenou meditaci
  • …a spoustu dalšího

Workshopem vás provede Jan Smetánka, spoluvydavatel Psychologie.cz a zakladatel Bodylab

V rámci doprovodného programu pod vedením psycholožky Michaly Stražovské budete mít příležitost naučit se základy automasáže, automobilizačních cviků krční páteře a pomoc při akutních bolestivých stavech zad a šíje.

Moderní centrum Buchov, kde workshop proběhne, se nachází na Benešovsku, zhruba 50 km od Prahy. K dispozici je i příjemné zázemí s čajovnou.

Kdy: prodloužený velikonoční víkend 3.- 6. dubna 2015 (pátek podvečer – pondělí odpoledne)
Kapacita: 15 účastníků
Kde: Centrum Buchov
Cena: 3.200,–, All Inclusive (program, ubytování, plná penze)
Info: jan.smetanka@psychologie.cz

Cena workshopu (ubytování, strava, program) je 3.200,– Kč. Strava (750,– za 3 dny plné penze) se platí hotově na místě, 2.450,– za ubytování a program níže v platební bráně.

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Jan Smetánka

Vydavatel a manažer Psychologie.cz, lektor