Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Thinkstock.com

Vhled do nitra: rozvíjení prožívání

Po roce přívítá Psychologie.cz v Divadle NoD v rámci pravidelných přednášek opět terapeuta MUDr. Pavla Špatenku s tématem Vhled do nitra: rozvíjení prožívání.

„Rozumový člověk hledá způsob, jak se spojit se svým nitrem, vymanit se z věčného přemýšlení a vybudovat vědomí, skrze které vstoupí do dialogu s nevědomím. Tato přednáška bude o tom, jak rozvíjet prožívání a naučit se zvládat věčný konflikt mezi cítěním a myšlením.“ Pavel Špatenka

  • Kdy: 17. září 2013 od 20 hodin
  • Kde: Divadlo NoD, Dlouhá 33, Praha 1
  • Vstupné: 100,– Kč (platí se na místě)

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Pavel Špatenka

Hlubinná analytická terapie, sebepoznání.

www.jogasebepoznani.cz