Foto: Thinkstock.com

Vstup do přítomného okamžiku

Psychologie.cz vás zve na pětidenní workshop s Pavlem Špatenkou. Buďte chvíli sami a najděte svůj střed.

Seminář je zaměřen na práci s pozorností. Budeme se společně učit pozorovat to, co prožíváme. Abychom to, co nás ovládá, nebo to, před čím uvnitř sama sebe utíkáme, dokázali učinit objektem svého pozorování. 

Naučíme se vyprázdnit mysl od myšlenkových obsahů a představ. Naučíme se ustanovit přítomný okamžik, který je vstupní branou do vnitřního světa, a odtud rozvíjet schopnost pozorovat vlastní prožívání. 

Speciální pozornost budeme věnovat emocím a těm prožitkovým stavům, které nás opakovaně strhávají do méněcenných rolí, v nichž se pak chováme a děláme to, co sami nechceme a neumíme to zastavit.  

Teoreticky se budeme věnovat nejen technice přítomného okamžiku, ale hlavně tématice prožívání a tomu, jaký má v jednotlivých situacích vliv na naše rozhodování a na náš každodenní vztahový život. 

Moderní centrum Buchov, kde workshop proběhne, se nachází na Benešovsku, zhruba 50 km od Prahy. K dispozici je i příjemné zázemí s čajovnou.

Pavel Špatenka – Vstup do přítomného okamžiku

  • Termín: 3.‑8. května 2016 (úterý večer – neděle odpoledne)
  • All Inclusive (zajištěno ubytování, strava, program)
  • Kapacita: 20 účastníků
  • Místo konání: Centrum Buchov u Benešova
  • Cena All Inclusive (ubytování, strava, program): 6.950,– Kč

Cena workshopu (ubytování, strava, program) je 6.950,– Kč. Strava (1.250,– za 5 dní plné penze) se platí hotově na místě, 5.700,– za ubytování a program níže v platební bráně.

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.