Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Thinkstock.com

Vstup do přítomného okamžiku

Psychologie.cz vás zve na pětidenní workshop s Pavlem Špatenkou. Buďte chvíli sami a najděte svůj střed.

Seminář je zaměřen na práci s pozorností. Budeme se společně učit pozorovat to, co prožíváme. Abychom to, co nás ovládá, nebo to, před čím uvnitř sama sebe utíkáme, dokázali učinit objektem svého pozorování. 

Naučíme se vyprázdnit mysl od myšlenkových obsahů a představ. Naučíme se ustanovit přítomný okamžik, který je vstupní branou do vnitřního světa, a odtud rozvíjet schopnost pozorovat vlastní prožívání. 

Speciální pozornost budeme věnovat emocím a těm prožitkovým stavům, které nás opakovaně strhávají do méněcenných rolí, v nichž se pak chováme a děláme to, co sami nechceme a neumíme to zastavit.  

Teoreticky se budeme věnovat nejen technice přítomného okamžiku, ale hlavně tématice prožívání a tomu, jaký má v jednotlivých situacích vliv na naše rozhodování a na náš každodenní vztahový život. 

Moderní centrum Buchov, kde workshop proběhne, se nachází na Benešovsku, zhruba 50 km od Prahy. K dispozici je i příjemné zázemí s čajovnou.

Pavel Špatenka – Vstup do přítomného okamžiku

  • Termín: 3.-8. května 2016 (úterý večer – neděle odpoledne)
  • All Inclusive (zajištěno ubytování, strava, program)
  • Kapacita: 20 účastníků
  • Místo konání: Centrum Buchov u Benešova
  • Cena All Inclusive (ubytování, strava, program): 6.950,– Kč

Cena workshopu (ubytování, strava, program) je 6.950,– Kč. Strava (1.250,– za 5 dní plné penze) se platí hotově na místě, 5.700,– za ubytování a program níže v platební bráně.

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Pavel Špatenka

Hlubinná analytická terapie, sebepoznání.

www.jogasebepoznani.cz