Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Jan Majer

Vyšší potřeby (přednáška)

Téma potřeb a přání je základní otázkou v životě každého z nás, od narození po poslední dny. Odpovědi se proměňují. Co všechno potřebujete dnes? Přijďte si tuto otázku zodpovědět na večerní přednášku s Pavlem Špatenkou.

Síla některých potřeb a přání nás může dovést až do nejvyšší zralosti vědomí, v některých se naopak můžeme nadobro utopit, oberou nás o duševní a fyzické síly, které jsme kdy měli. 

Někdy se z našich přirozených potřeb stávají akcentované žádosti, jež nás pronásledují na každém kroku, jindy se z jejich potlačování rodí nesnášenlivost.

Přednáška bude nejen o tom, které potřeby vytvářejí radosti a bolesti našich soukromých světů a jak se promítají do našich každodenních životů či vztahů, ale i o těch potřebách, které stojí v základu bezpodmínečného štěstí


Pavel Špatenka – Vyšší potřeby

Termín: čtvrtek 19. ledna 2017, 18.30–20.30
Kapacita: 60 účastníků
Místo konání: Opero, Salvátorská 931/8, 110 00 Praha 1-Staré Město
Cena přednášky: 250 Kč (včetně DPH). Možné platit i v EUR (zvolíte během platby).


Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Pavel Špatenka

Hlubinná analytická terapie, sebepoznání.

www.jogasebepoznani.cz