Foto: Thinkstock.com

Vyznej se sám v sobě

„Kvantový skok na jinou úroveň bytí, odkud již není návratu,“ popisuje své pocity Marek Hejhal, účastník jarního pětidenního semináře s MUDr. Pavlem Špatenkou. Jste‑li na podobný zažitek připraveni, máte možnost jej prožít na konci října.

Sebepoznáním se budeme zabývat prakticky pomocí technik, metod a dovedností, které vám pomohou porozumět duševním pochodům a poznat, co se ve vás odehrává a ovlivňuje vaše motivace, postoje, myšlení a chování.

Teoreticky se budeme věnovat tématům, která nám pomohou poznat základní charakter osobnosti, pochopit vztah mezi myšlením a cítěním, ale také mezi tělem a duševními pochody. Budeme se zabývat i rozlišováním a vztahy.

„Můžete se těšit na intenzivní zážitkový seminář, který vám přinese hlubší pohled na sebe samé, pomůže vám osvojit si nové dovednosti a ukáže vám další možnosti, jak pokračovat v osobním rozvoji,“ zve Pavel Špatenka.

Kdy: 23. – 28. října 2013
Kde: Chata Roubenka, Strážné u Vrchlabí, Krkonoše
Cena: 6400 Kč.
Kapacita workshopu: 22 účastníků
All inclusive, zdravé stravování v ceně


Do konce roku 2013 vystoupí Pavel Špatenka ještě na následujících akcích Psychologie.cz:

Vhled do nitra: rozvíjení prožívání 17.9. 
Večerní přednáška v Divadle NoD

Festival Psychologie.cz 9.‑10.11.

Velký cyklus zrání duše 16.11.
Jednodenní pražský workshop

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.