Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Thinkstock.com

Vyznej se sám v sobě

„Kvantový skok na jinou úroveň bytí, odkud již není návratu,“ popisuje své pocity Marek Hejhal, účastník jarního pětidenního semináře s MUDr. Pavlem Špatenkou. Jste-li na podobný zažitek připraveni, máte možnost jej prožít na konci října.

Sebepoznáním se budeme zabývat prakticky pomocí technik, metod a dovedností, které vám pomohou porozumět duševním pochodům a poznat, co se ve vás odehrává a ovlivňuje vaše motivace, postoje, myšlení a chování.

Teoreticky se budeme věnovat tématům, která nám pomohou poznat základní charakter osobnosti, pochopit vztah mezi myšlením a cítěním, ale také mezi tělem a duševními pochody. Budeme se zabývat i rozlišováním a vztahy.

„Můžete se těšit na intenzivní zážitkový seminář, který vám přinese hlubší pohled na sebe samé, pomůže vám osvojit si nové dovednosti a ukáže vám další možnosti, jak pokračovat v osobním rozvoji,“ zve Pavel Špatenka.

Kdy: 23. – 28. října 2013
Kde: Chata Roubenka, Strážné u Vrchlabí, Krkonoše
Cena: 6400 Kč.
Kapacita workshopu: 22 účastníků
All inclusive, zdravé stravování v ceně


Do konce roku 2013 vystoupí Pavel Špatenka ještě na následujících akcích Psychologie.cz:

Vhled do nitra: rozvíjení prožívání 17.9. 
Večerní přednáška v Divadle NoD

Festival Psychologie.cz 9.-10.11.

Velký cyklus zrání duše 16.11.
Jednodenní pražský workshop

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Pavel Špatenka

Hlubinná analytická terapie, sebepoznání.

www.jogasebepoznani.cz