Foto: Thinkstock.com

Vztah k sobě samému

Psychologie.cz vás zve na pětidenní workshop s Pavlem Špatenkou a Ivetou Špatenkovou. Ústředním motivem semináře je poznat vztah sám k sobě. Kdo ke komu se v nás vztahuje, kdo koho posuzuje a hodnotí a kdo to všechno prožívá?

Nahlédneme na vnitřní přesvědčení, pocity a emoce, které nás denně limitují a brzdí náš vývoj. Zaměříme se také na rozlišování vzorců chování k sobě samému a na úvahy či mínění o nás samých, které k nám přicházejí zevnitř z vlastní mysli.

Prakticky se budeme zabývat sebepoznání pomocí technik, metod a dovedností, které nás dovedou k porozumění toho, jak se cítíte sami se sebou, co si o sobě myslíme a jak se k sobě chováme. 

Teoreticky se budeme věnovat tématům, která nám pomohou poznat základní charakter osobnosti, pochopit vztah mezi myšlením a cítěním, ale také mezi vnitřní autoritou a osobností, za kterou se považujeme.

„Můžete se těšit na intenzivní zážitkový seminář, který vám přinese hlubší pohled na sebe samé, pomůže vám osvojit si nové dovednosti a ukáže vám další možnosti, jak se osvobodit a pokračovat dál v osobním rozvoji,“ zve Pavel Špatenka.

Moderní centrum Buchov, kde workshop proběhne, se nachází na Benešovsku, zhruba 50 km od Prahy. K dispozici je i příjemné zázemí s čajovnou.

Pavel Špatenka & Iveta Špatenková – Vztah k sobě samému

  • Termín: 28. dubna –3. května 2015 (úterý večer – neděle odpoledne)
  • All Inclusive (zajištěno ubytování, strava, program)
  • Kapacita: 20 účastníků
  • Místo konání: Centrum Buchov u Benešova
  • Cena All Inclusive (ubytování, strava, program): 6.950,– Kč

Cena workshopu (ubytování, strava, program) je 6.950,– Kč. Strava (1.250,– za 5 dní plné penze) se platí hotově na místě, 5.700,– za ubytování a program níže v platební bráně.

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.