Foto: Thinkstock.com

(Ne)závislé vztahy

Seminář pomůže nahlédnout na princip pasivní oběti, na to, jak je provázána s pachatelem, s vnitními i vnějšími konflikty a jak se promítá do vztahů. Pětidenním workshopem vác provedou vás MUDr. Pavel Špatenka a MUDr. Iveta Špatenková.

Vztah mocný a bezmocný, vztah pachatel a oběť: vztah, který čas od času prožívá každý z nás. Skutečností totiž je, že v našem každodenním vztahovém životě se odehrávají, mnohdy nevědomě, mocenské boje. V nich jsme obětmi nebo pachateli. Je to prastarý vztahový vzorec, který se nachází v samém základu otázek týkajících se prožívání bezmoci, nejistoty a strachu, které svírají žaludky a hrdla každého z nás.

Přístup, který nás může z mocenských her vyvést na světlo je otázkou poznání a postoje k rozporům a konfliktům, které rozeznívají naše duševní životy a jsou projikovány do našich vztahů. 

Seminář vám pomůže nahlédnout na princip pasivní oběti, na to, jak je provázána s pachatelem, s vnitními i vnějšími konflikty a jak se promítá do vztahů. Pomůže vám nahlédnout na základní komplexy a  uvědomit si základní pocity strachu, bezmoci a agresivity.

Součástí semináře bude i praktický nácvik meditace a imaginace  pro uvolnění tvořivé fantazie, což nám napomůže uvědomit si, čím vlastně trpíme. Na semináři se pochopitelně budeme věnovat i teoreticky všem souvisejícím tématům, tedy emocím, komplexům, konfliktům, závislostem a jejich vzniku a pod.

Moderní centrum Buchov, kde workshop proběhne, se nachází na Benešovsku, zhruba 50 km od Prahy. K dispozici je i příjemné zázemí s čajovnou.

  • Termín: 23. – 28. října 2014 (čtvrtek večer – úterý odpoledne)
  • All Inclusive (zajištěno ubytování, strava, program)
  • Kapacita: 20 účastníků
  • Místo konání: Centrum Buchov u Benešova
  • Cena All Inclusive (ubytování, strava, program): 6.700,– Kč

 

Cena workshopu (ubytování, strava, program) je 6.700,– Kč. Strava (1.100,– za 5 dní plné penze) se platí hotově na místě, 5.600,– za ubytování a program níže v platební bráně.

Na workshop zbývá poslední místo.

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.