Foto: Jan Majer

Žít s lehkostí: cesty ke šťastnějšímu životu (Bratislava)

Žít s lehkostí, vzdát se touhy vše řídit, vystoupit z vlastní ustrašené sebestředné perspektivy, pozapomenout projednou na to, co si druzí pomyslí, a nechat věci plynout – to vůbec není snadné. Celodenní seminář s psychoterapeutem Michalem Mynářem odkryje praktické cesty vedoucí k této životní lehkosti.

Štěstí jako téma mě fascinuje. Odborně se o toto téma zajímám jen asi deset let, ale svým způsobem zkoumám štěstí celý život, protože nejlepší laboratoří pro tento typ výzkumu je vlastní život.

Za ta léta přemýšlení, klopýtání, zkoušení a životní praxe jsem se dopracoval k jednoduché poučce: „Pokud chceš být šťastný, nauč se žít s lehkostí.“ Našel jsem postupně několik cest, jak se dá toto životní flow rozvíjet, a rád bych se s vámi o ně podělil.

Tento kurz poslouží jako inspirace a taky motivuje k vlastnímu hledání a rozvíjení cest ke štěstí, ale vzhledem ke svému rozsahu nemůže ani nechce jít do hloubky. To ani není třeba.

Cesty, o kterých chci mluvit – všímavost, vzájemnost, otevřenost, pokora a radost – jsou cesty obyčejného člověka a realizují se v každodenním životě. Každý tyto stavy důvěrně známe a čas od času zažíváme, ale málokdo do nich umí vstupovat záměrně a vědomě, kdykoliv chce. Chci vám dát pár tipů, jak vědoměji využívat to, co už v životě máte.

Na semináři budeme hledat odpovědi na následující otázky:

  • Proč to se štěstím není jednoduché?
  • Co se nám staví do cesty a jak s tím pracovat?
  • Jak využívat pozitivní zdroje ve svém životě?
  • Jak vytvořit podmínky pro životní flow?
  • Jak si toto flow udržet?

Těším se na setkání s vámi, Michal Mynář

Žít s lehkostí: cesty ke šťastnějšímu životu

Kdy: sobota 25. února 2017 od 10:00 do 17:00 (s hodinovou pauzou na oběd)
Kde: Open Space, Pluhová 25, 83103 Bratislava
Cena: 1590 Kč. Možné platit i v EUR (zvolíte během platby). Vstupenky zakoupíte pouze na Psychologie.cz.
Kapacita semináře: 20 účastníků

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.