Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné

Zvládání emocí v pěti krocích (seminář)

Jednodenní seminář s Radkou Loja na téma emočních vzorců a pocitu vlastní hodnoty.

Základní vzorce prožívání se tvoří v raném dětství. Vytváří se něco jako „tajné naprogramování“ pro další život. Tajné proto, že se zapisuje do nevědomí. V dětství nám tyto vzorce byly prospěšné, ale v dospělosti nám mohou být velmi na překážku. Dokud je nezpracujeme a nevymažeme, tak v podstatě určují náš život. Jak řekl Carl Gustav Jung: Nejsem tím, co se mi přihodilo, ale tím, kým jsem se rozhodl se stát.

Na semináři se dozvíte:

Jak se vytvářejí emoční vzorce, které jsou ty vaše a jak s nimi můžete pracovat

  • Co je to vlastně sebepřijetí
  • Jak lze uzdravit pocit vlastní hodnoty
  • Jaké destruktivní myšlenkové formy používáte
  • Jak pracovat s emocemi v pěti krocích

Hlavním smyslem kurzu je naučit se pracovat s emocemi tak, aby nás neunášely a nezanechaly po sobě pěknou spoušť např. v podobě poničených vztahů, zdraví, špatných rozhodnutí a promarněných příležitostí. V žádném případě se nejedná o potlačování emocí a zachování si strnulé masky.

Naučíte se pochopit, odkud a proč emoce přicházejí a jak je vyjadřovat přiměřeným způsobem.

Seminář je hodně interaktivní. Budeme také relaxovat, imaginovat a spoustu technik si sami vyzkoušíte. Písemné materiály k semináři dostanete v elektronické podobě.

Radka Loja – Zvládání emocí v pěti krocích

Termín: sobota 26. ledna 2019, 10.00–17.00
Kapacita: 20 účastníků
Místo konání: Pronájem Klimentská, Klimentská 1443/50, 110 00 Praha 1-Nové Město
Cena workshopu: 1590,– Kč (včetně DPH). Možné platit i v EUR (zvolíte během platby).

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.