Karolína Honsová

Karolína Honsová

Psycholožka

Vystudovala jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, kde rovněž nad rámec studia získala osvědčení o absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu Psycholog ve zdravotnictví. Dokončila výcvik v kompletní krizové intervenci, v praxi pak se zaměřením na telefonickou i ambulantní krizovou pomoc, přičemž následně doplnila vzdělání i pro chatovou krizovou pomoc.

Pracovala dva roky jako krizová interventka na Lince Bezpečí. Pracovní zkušenosti také získávala absolvováním odborných kurzů a stáží (např. v Nemocnici na Homolce na oddělení klinické psychologie, v NUDZ na oddělení kognitivních poruch, v Terapeutické komunitě Karlov a nízkoprahovém středisku Drop In).

Nyní je frekventantkou psychoterapeutického výcviku mezinárodního institutu KBT Odyssea, kde se dále vzdělává pro výkon psychoterapeutické práce a při práci s klienty tak uplatňuje KBT metody. Aktuálně působí v Terapeutickém centru Modré dveře, kde nabízí psychologické poradenství a krizovou pomoc.

Ve volném čase se učí strategiím digitálního marketingu a aplikuje je při edukaci o duševním zdraví a destigmatizaci využívání psychologických služeb a lidí s duševním onemocněním.

Články od autora

odemčené

Nedělejme ze smrti tabu. Dáváme tak pouhým slovům sílu, kterou nemají.

Karolína Honsová
Psycholožka

odemčené

V životě zažiješ horší věci! Zlehčováním problémů dětí a dospívajících jen prohlubujeme neporozumění.

Karolína Honsová
Psycholožka

odemčené

Co všechno by se muselo stát, abyste se odhodlali říct si o pomoc?

Karolína Honsová
Psycholožka

Poradna

Autor nemá žádné odpovědi v poradně.
Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.