Co bude po nevěře?

Co bude po nevěře? Stane se z ní vytěsněný obsah? Disociované trauma, o kterém se nemluví? Nebo se stane bodem zlomu, impulzem k seberozvoji, k obnově nebo dokonce transformaci? Online přednáška pro podvádějící i podváděné s párovými terapeuty Pavlem Ratajem a Honzou Vojtkem.

Živé vysílání můžete sledovat zdarma ve středu 29. března 2023 od 17 hodin (nebo kdykoli potom ze záznamu) na facebookové stránce Psychologie.cz.

Tolik lidí kolem nás to již zažilo, a přesto tajně věříme, že nám se to nestane. Tolik lidí to zažilo, a přesto se v tom najednou cítíme tak sami a opuštění. Ten zmatek na jedné i druhé straně. Co se to stalo? Stalo se vlastně něco? Pustíme to k sobě, nebo to raději celé vytěsníme?

Zkušenost párových terapeutů opakovaně ukazuje, jak v tom oba dva zůstávají sami. Pro většinu lidí je setkání s nevěrou (ať už je jejím aktérem sám, nebo jeho partner) tak těžký a rozsáhlý „zásah shůry“, že na něj přirozeně nemají nástroje, kterými by šlo situaci zvládnout. A tak to převezmou podvědomé obrany a okolní radilové.

V čem se liší možnosti párové a individuální terapie, pokud jde o nevěru? Párová terapie otevírá perspektivu „utajené a nevědomé“ příčiny, která často dříme pod hladinou vědomí a pod povrchem vztahu.

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.