Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Thinkstock.com

Jádro bez tíže aneb kudy k opravdovosti

Když nemáme dobré základy, nejsme stabilní. Když nevíme kam jdeme, přešlapujeme na místě. Když nám chybí kontext, jsme zmatení.

S psychoterapeutem Michalem Petrem se společně podíváme na časté překážky na cestě k celistvosti: na emoční a mentální návyky, na minové pole automatických reakcí a lpění na zranění. Zaměříme se také na vnitřní zdroje podpory, posílení, rozvoj vědomí a přebírání odpovědnosti za svůj život.

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.