Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Jan Majer

Jak se tvoří úspěch v práci? (seminář)

Workshop je vhodný pro všechny, kteří jsou uprostřed své kariéry a chtějí se posunout dál, i pro absolventy, kteří chtějí vstup do pracovního života zvládnout správně.

V čem chceme mít úspěch, to musíme budovat. Ani úspěch v práci nepřijde sám od sebe. Srdečně vás zveme na půldenní seminář s Daliborem Špokem.

Víte, co máte ve vaší práci dělat, abyste úspěchu dosáhli? Tušíte, co je hlavním důvodem, proč je s vámi šéf spokojený/nespokojený? Pokud to víte, zaměřujete se na to každý den? Pracovní úspěch není náhoda. Má své principy, které musíme znát (nebo na ně dlouhodobě bolestivě přicházet).

Víte, kam chcete pracovně směřovat, a jak to zjišťovat? V čem se musíte především rozvíjet a jak to učinit každodenní součástí vašeho pracovního života?

Umíte získat práci, o kterou stojíte? Zvýšit své šance na trhu práce? Víte, co především zajímá zaměstnavatele během pohovoru?

V praktickém workshopu se zaměříme na témata:

  • Nejdůležitější pracovní návyky a principy
  • Seberozvoj v oblasti práce
  • Jak vyhrát výběrové řízení
  • Personální marketing (ano, musíte se propagovat stejně jako firma)

Postřehy účastníků proběhlého listopadového semináře:

„Hezký seminář, který mi ukotvil představu o tom, jak chci ve své práci fungovat. Odnáším si úkoly k seberozvoji a metody, které chci určitě vyzkoušet.“
Dana

„Workshop byl velmi obsáhlý a vešlo se do něj mnoho témat, některá by bezesporu zasloužila samostatnou přednášku. I tak se Daliboru Špokovi podařilo toto velké téma do 4 hodin vměstnat.“
Tomáš

„Seminár bol jednoznačne jeden z najlepších, aké som doposiaľ navštívila. V Čechách som iba veľmi krátko a preto ma mrzí, že na Slovensku nič podobné nemáme.“
Annamária Borisová

„Dalo mi to novou naději a energii něco začít a hlavně to něco dělat jinak. Odcházím s dobrým pocitem.“
Zuzka B.

Dalibor Špok – Jak se tvoří úspěch v práci

Termín: sobota 11. března 2017, 10.00–14.00
Kapacita: 16 účastníků
Místo konání: Opero, Salvátorská 931/8, 110 00 Praha 1-Staré Město
Cena semináře: 990 Kč (včetně DPH). Možné platit i v EUR (zvolíte během platby).


Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.