Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Jan Majer

Jak se tvoří úspěch v práci?

V čem chceme mít úspěch, to musíme budovat. Ať se jedná o vztahy, sebepoznání nebo práci. Úspěch v práci nepřijde sám od sebe.

Půldenní seminář s Daliborem Špokem je součástí doprovodného programu podzimního Festivalu Psychologie.cz.

Víte, co máte ve vaší konkrétní pracovní pozici především dělat – abyste úspěchu dosáhli? Tušíte, co je hlavním důvodem, proč je s vámi šéf spokojený/nespokojený? Jak to změnit? Jaké jsou hlavní oblasti pro úspěch v jakékoli práci? Pokud to víte, zaměřujete se na to každý den? Víte jak?

Víte, kam chcete pracovně směřovat, a jak to zjišťovat? V čem se musíte především rozvíjet a jak to učinit každodenní součástí vašeho praktického pracovního života?

Umíte získat práci, o kterou stojíte? Vyhrát výběrové řízení? Zvýšit své šance na trhu práce? Jak se připravit na pohovor a co především zaměstnavatele během něj zajímá? Víte, kdy je čas hledat další/jinou pozici?

V praktickém workshopu se zaměříme na témata:

  • Vytváření pracovního úspěchu
  • Seberozvoje v oblasti práce
  • Dovednosti pro hledání práce a výběrové řízení
  • Řízení vlastní kariéry
  • Personální marketing (ano, musíte se propagovat stejně jako firma)

Workshop je vhodný pro všechny, kteří jsou uprostřed své kariéry a chtějí se posunout dál, i pro absolventy, kteří s pracovním životem začínají a chtějí tento vstup zvládnout správně.

Dalibor Špok – Jak se tvoří úspěch v práci?

  • Termín: neděle 27. listopadu 2016, 10:00 – 14:00
  • Kapacita: 18 účastníků
  • Místo konání: Opero, Salvátorská 931/8, 110 00 Praha 1-Staré Město
  • Cena workshopu: 990,– Kč (včetně DPH). Možné platit i v EUR (zvolíte během platby).

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.