Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Thinkstock.com

Jaké role hrajeme ve vztazích

Jak využít, popřípadě utlumit svůj dětinský či rodičovský vztah se svým partnerem? Říjnová přednáška vychází ze závěrů transakční analýzy a bude se věnovat tématu partnerství versus potřeba někomu v intimním vztahu patřit.

  • Řekneme si, co znamená být dospělý ve vztahu a jak tuto svoji stránku projevit a rozvíjet.
  • Ukážeme si, kde se v nás berou základní komunikační nastavení, která projevujeme vůči svému partnerovi.
  • Rozebereme reálné případy a příklady. Dojde i na doporučení, jak se zlepšit v komunikaci vůči své partnerce či partnerovi.

Seznamte se s Janem Vojtkem: Proč samota tolik bolí (video)

Místo konání: Experimentální prostor NoD, Dlouhá 33, Praha 1
Kdy: čtvrtek 16. října 2014 od 20.00 do 21.30
Kapacita: 100
Vstupné: 100,– (bez rezervací, přijďte prosím včas)

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.