Foto: Thinkstock.com

Meditation & Bodylab zima 2014

Víkendový workshop je harmonickou kompozicí minimalistického pohybu, přirozené práce s tělem a meditace. Seminářem vás provedou Pavel Špatenka a Jan Smetánka.

Na semináři budeme poznávat to, jak se ve skutečnosti cítíme ve svém těle, jak naše tělo funguje a jak se uvnitř prožíváme. 

Use It or Loose It (česky Co nepoužíváš, to ztratíš). Jednoduchá poučka aplikovatelná na práci s naším tělem a naší myslí. Naše každodenní životy jsou težké a komplikované a právě jednoduché přímočaré techniky v sobě skrývají velký potenciál pro návrat k rovnováze, klidu a zdraví. Proto nezapomínejme: Use It or Loose It!

Praktická pohybová cvičení budou zaměřena na návrat k základním pohybovým vzorcům, které jsme sedavým způsobem života postupně ztratili. Zaměříme se na jejich praktické uplatnění v běžném životě, na kontrast uvolnění/napětí, a rovněž na pochopení funkční síly. 

Naučíme se, jak jednoduchými primárními cviky propojit naší pravou a levou mozkovou hemisféru a tím přivést fungování našeho mozku do rovnováhy. 

Nácvik meditace bude zaměřen na vnitřní pozornost, klid a uvolnění mysli, abychom se dokázali vědomě propojit s tělem, s prožíváním a nahlížením do vlastního nitra. 

Všechna praktická cvičení budou provázena pečlivým výkladem. A pochopitelně se budeme společně bavit o tématech, která vás v souvislosti se sebepoznáním zajímají.  

Smyslem workshopu je začlenění jednoduchých technik práce s myslí a tělem do našeho každodenního života.

  • Termín: víkend 13. – 14. prosince 2014, oba dny 9.30 – 18.00
  • Kapacita: 20 účastníků
  • Místo konání: Centrum Spirála, Malý sál . Pro mimopražské možnost přespání přímo v centru za 100,–/noc.
  • Cena: 2500,–

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Jan Smetánka

Vydavatel Psychologie.cz

Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.