Foto: Thinkstock.com

Meditation & Bodylab

Pětidenní workshop je harmonickou kompozicí minimalistického pohybu, přirozené práce s tělem a meditace. Seminářem vás provedou Pavel Špatenka a Jan Smetánka.

Na semináři budeme společně hledat odpověď na otázku Kdo jsem Já nejen tím, že budeme poznávat to, jak se ve skutečnosti cítíme ve svém těle, jak naše tělo funguje a jak se uvnitř prožíváme. Nejen sami se sebou, ale i ve vztahu k druhému člověku.

Use It or Loose It (česky Co nepoužíváš, to ztratíš). Jednoduchá poučka aplikovatelná na práci s naším tělem a naší myslí. Naše každodenní životy jsou težké a komplikované a právě jednoduché přímočaré techniky v sobě skrývají velký potenciál pro návrat k rovnováze, klidu a zdraví. Proto nezapomínejme: Use It or Loose It!

Praktická pohybová cvičení budou zaměřena na návrat k základním pohybovým vzorcům, které jsme sedavým způsobem života postupně ztratili. Zaměříme se na jejich praktické uplatnění v běžném životě, na kontrast uvolnění/napětí, a rovněž na pochopení funkční síly. 

Naučíme se, jak jednoduchými primárními cviky propojit naší pravou a levou mozkovou hemisféru a tím přivést fungování našeho mozku do rovnováhy. 

Nácvik meditace bude zaměřen na vnitřní pozornost, klid a uvolnění mysli, abychom se dokázali vědomě propojit s tělem, s prožíváním a nahlížením do vlastního nitra. 

Všechna praktická cvičení budou provázena pečlivým výkladem. A pochopitelně se budeme společně bavit o tématech, která vás v souvislosti se sebepoznáním zajímají.  

Smyslem workshopu je začlenění jednoduchých technik práce s myslí a tělem do našeho každodenního života.

Moderní centrum Buchov, kde workshop proběhne, se nachází na Benešovsku, zhruba 50 km od Prahy. K dispozici je i příjemné zázemí s čajovnou.

  • Termín: 6. – 11. května 2014 (úterý večer – neděle odpoledne)
  • All Inclusive (zajištěno ubytování, strava, program)
  • Kapacita: 20 účastníků
  • Místo konání: Centrum Buchov u Benešova
  • Cena All Inclusive (ubytování, strava, program): 6.700,– Kč

Cena workshopu (ubytování, strava, program) je 6.700,– Kč. Strava (1.100,– za 5 dní plné penze) se platí hotově na místě, 5.600,– za ubytování a program níže v platební bráně.

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Jan Smetánka

Vydavatel Psychologie.cz

Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.