Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Jan Majer

Pohybový a relaxační seminář

Tři dny zdravého pohybu, relaxace a her v příjemném prostředí a příjemném čase. Seminářem vás provede Jan Smetánka.

Během semináře si vyzkoušíme:

  • jednoduché pohybové techniky kompenzující sedavý životní styl, tělesný diskomfort a rozvíjející naší tělesnou celistvost
  • cviky s vlastní vahou, zábavnou formou, s praktickým přesahem do běžného života
  • imaginaci a práci na propojení hlavy a těla
  • antistresové a relaxační techniky
  • (nejen) pohybové hry
  • vedenou meditaci
  • a spoustu dalšího…

Všechny probírané cviky, fyzické i mentální, jsou jednoduše pochopitelné a jejich intenzitu si každý účastník řídí podle svých možností. Jakákoliv předchozí zkušenost není nutná.

Kromě základního programu se můžete těšit na lehkou zdravou stravu, pěkné okolí, setkání se zajímavými lidmi nebo večerní program, který můžeme strávit společně nebo třeba i o samotě s knížkou, vše záleží jen na vás..

Workshop proběhne v příjemném a klidném centru Hlavice.

Na akci zbývá poslední volné místo.


POHYBOVÝ A RELAXAČNÍ SEMINÁŘ

Kdy: 2.- 5. srpna 2018 (čtvrtek podvečer – neděle odpoledne)
Kapacita: 17 účastníků
Kde: Centrum Hlavice
Cena: 3.900,– All Inclusive (program, ubytování, plná penze, pronájem cvičebního sálu). Možné platit i v EUR (zvolíte během platby). Zakoupíte pouze na Psychologie.cz.
Kontakt: jan.smetanka@psychologie.cz

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Jan Smetánka

Vydavatel a manažer Psychologie.cz, lektor