Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Jan Majer

Sebeuvědomění a vnitřní bdělost v praxi (seminář)

Koupit vstupenky

Pětidenní seminář Pavla Špatenky je inspirací pro ty, kteří jsou vedeni snahou propojit duchovní a praktický život v jeden smysluplný celek.

Každý máme díky výchově a nevhodným společenským podmínkám vžitý určitý vzorec každodenní existence. Je snadné a časté, že klesáme do stavu apatie a nudy, když jsme ponořeni do života každodenního opakování rutiny. Je potřeba tento trend zarazit a zvrátit. 

Zápas člověka o lepší uvědomění sama sebe a udržení se ve stavu vnitřní přítomnosti a bdělého vědomí je proto každodenní záležitostí. Existuje kromě samotné meditace ještě mnoho možností, jak každodenně rozvíjet sebepoznání, vědomí sama sebe a vnitřní bdělost a využít podmínek, ve kterých žijeme, k probuzení.

Náplň semináře:

Pětidenní seminář je kompilací teoretických přednášek a praktických technik pro každodenní pěstování vědomí a bdělosti. Čeká na vás i práce s tělem, imaginace a nemálo sebepoznání. Seminář vám přinese množství nových podnětů pro každodenní proces sebeuvědomění.

Pavel Špatenka – Praktické sebeuvědomění a vnitřní bdělost v praxi

Termín: 5. – 10. května 2020 (úterý večer – neděle odpoledne, pátek je státní svátek)
All Inclusive: zajištěno ubytování, strava, program, pronájem sálu
Kapacita: 20 účastníků
Místo konání: Centrum Buchov u Benešova. Moderní ubytování s wifi připojením.
Cena: (ubytování, strava, program): 7.950 Kč, včetně DPH:

  • 6.100 Kč za ubytování, program, pronájem sálu a organizaci prosím zaplaťte níže v platební bráně.
  • 1.850 Kč za stravu (5 dní plné penze) zaplatíte hotově na místě.

Platit můžete i v EUR (zvolíte během platby).

Ubytování je zajištěno ve dvou- a třílůžkových pokojích, dvojlůžkové pokoje jsou přednostně určené pro případné páry.

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Pavel Špatenka

Hlubinná analytická terapie, sebepoznání.

www.jogasebepoznani.cz