Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Thinkstock.com

Vědomé spojení s tělem a myslí

Praktický dvoudenní workshop je harmonickým propojením pohybu, práce s tělem a meditace. Seminářem vás provedou Pavel Špatenka a Jan Smetánka.

Seminář je určen těm, kteří se potřebují zastavit a obrátit do sebe. Budeme poznávat to, jak se ve skutečnosti ve svém těle cítíme, jak naše tělo funguje a jak se uvnitř prožíváme. 

Budeme provádět praktická meditativní, tělesná i dechová cvičení, vedoucí k obrácení pozornosti do nitra, k uvolnění tělesného a psychického napětí a také techniky směřující k nabytí vnitřního klidu a vyrovnanosti. Zároveň se budeme věnovat praxi meditace vhledu a rozvoji schopnosti rozlišování. Teoreticky si, krok po kroku, ukážeme, jak lze postupně rozvíjet poznání skrze vhled do nitra.

V pohybové části workshopu se také seznámíme s praktickými technikami, které vyváží náš sedavý životní styl, budeme se hýbat po dvou i po čtyřech, naučíme se aktivně relaxovat. 

Všechna praktická cvičení budou provázena pečlivým výkladem. A pochopitelně se budeme společně bavit o tématech, která vás v souvislosti se sebepoznáním zajímají.  

Smyslem workshopu je začlenění jednoduše uchopitelných technik práce s myslí a tělem do našeho každodenního života. Předchozí zkušenost není nutná.

  • Termín: víkend 28. – 29. listopadu 2015, oba dny 9.30 – 18.00
  • Kapacita: 20 účastníků
  • Místo konání: Centrum Spirála, Malý sál
  • Cena: 2600

Cena 2600 zahrnuje víkendový program. Pro mimopražské účastníky je možnost přespání přímo v centru za 100,–/noc. V okolí centra se nachází restaurace a supermarket.

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Jan Smetánka

Vydavatel a manažer Psychologie.cz, lektor

Pavel Špatenka

Hlubinná analytická terapie, sebepoznání.

www.jogasebepoznani.cz