Foto: Jan Majer

Vím, kde mám své hranice (přednáška)

Je pevné stanovení našich osobních hranic nutností, nebo překážkou? Srdečně vás zveme na večerní přednášku s terapeutem a lektorem Janem Vojtkem. Společně se zamyslíme, proč jsou hranice určující okolností vašeho života, a každý za sebe se přiblížíme k zodpovězení otázky, jaké hranice potřebujeme a kudy mají vést.

Také občas cítíte ten tlak? Úspěch, peníze, spokojenost, vzdělání, sebepoznání… A co když pro to všechno děláte dost, a přece cítíte neustále stres?

Možná neumíte říct ne. Nevíte, kdy ho říci a kdy ne. Nevíte čemu a komu. Platíte za to úzkostí, zlostí, únavou, a pak to praskne: sáhnete si na dno a bez pochopení situace se ven nevyhrabete.

Znát své hranice je základ

Honza Vojtko vám pomůže přeměnit vaše limity ve vědomé hranice, které budete umět prakticky a důsledně použít. Nejen vůči svému okolí, ale i vůči sobě. Dozvíte se, kde své hranice hledat, jak je postavit a hlavně jak je udržet a obhájit. A za jakých okolností je také občas někoho nechat překročit.


Jan Vojtko – Vím, kde mám své hranice

Termín: středa 4. ledna 2017, 18.30–20.30
Kapacita: 60 účastníků
Místo konání: Opero, Salvátorská 931/8, 110 00 Praha 1‑Staré Město
Cena přednášky: 250 Kč (včetně DPH). Možné platit i v EUR (zvolíte během platby).


Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Nastavení soukromí

Můžeme povolit některé další služby pro analýzu návštěvnosti? Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat.

Více informací.