Vyberte si své téma Využívejte celý web: Předplatné
Foto: Thinkstock.com

Bodylab víkend

Bodylab víkend je určený pro každého, kdo se rád hýbe, chce vyzkoušet nové věci a cítí potřebu kompenzovat svůj sedavý životní styl.

Co se během víkendu naučíte, to si odvezete s sebou domů k dalšímu svépomocnému použití :)

K práci s tělem a myslí přistupujeme komplexně, během víkendu si vyzkoušíme rozmanité balanční a kompenzační cviky, jednoduché posilovačky s vlastní vahou, základy meditace (a jak souvisí se cvičením), trochu si zaběháme a následně se při relaxačních technikách uvolníme. Dostatek prostoru bude i pro přírodu, zábavu, hry a odpočinek.

Kdy: 31.5. – 2.6.
Kde: Dibbavana Centrum u Mariánských Lázní. Přihlášeným účastníkům zašleme přesný popis cesty (z Prahy téměř až na místo po dálnici).
Kapacita 20 účastníků
Cena: 1500,– (zahrnuje ubytování, stravu a program)


Centrum má standardní vybavení – WC, koupelna, sprcha s teplou vodou, krb a 1–4lůžkové pokoje. Doporučujeme přivézt si vlastní spacák.

Rezervace a další info na jan.smetanka@psychologie.
cz  

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Jan Smetánka

Vydavatel a manažer Psychologie.cz, lektor