Vyberte si své téma Přístup k hlavnímu obsahu
Foto: Thinkstock.com

Letní Bodylab Camp

Bodylab Camp je vhodný pro každého, kdo cítí potřebu kompenzovat sedavý životní styl a zároveň se rád hýbe a zkouší nové věci. Co se během Campu naučíte, to si odvezete s sebou domů k dalšímu svépomocnému použití.

K práci s tělem a myslí přistupujeme komplexně, během pětidenní akce si vyzkoušíte:

  • rozmanité balanční a kompenzační cviky
  • pochopení síly, posilování s vlastní vahou s praktickým přenosem do běžného života
  • základy a smysl cvičení s kettlebells
  • běh v přírodě
  • základy meditace vhledu (vipassaná)
  • relaxační techniky
  • .....a spoustu dalšího.

Dostatek prostoru bude i pro přírodu, koupačku, zábavu, hry a odpočinek.

Je možné přijet na libovolný počet dní.

Kdy: 14. – 18.8.
Kde: Dibbavana Centrum u Mariánských Lázní. Přihlášeným účastníkům zašleme přesný popis cesty (z Prahy téměř až na místo po dálnici).
Kapacita 20 účastníků

Cena: 
Celý pobyt (5 dní): 3.600,–
Jeden den: 900,– 
All Inclusive (program, ubytování, zdravá strava, převážně vegetariánská).

Centrum má standardní vybavení – WC, koupelna, sprcha s teplou vodou, krb a 1–4lůžkové pokoje. Doporučujeme přivézt si vlastní spacák.

Rezervace a další info na jan.smetanka@psychologie.cz

Psychologie.cz je společným dílem...

...psychologů a psychoterapeutů a vás, čtenářů. My píšeme, natáčíme, radíme, upřímně sdílíme naše profesní i osobní zkušenosti. Vy nám posíláte náměty a skládáte se na honoráře autorů a provoz webu. Díky tomu můžeme psát a mluvit jen o věcech, které dávají smysl. Nemusíme brát ohled na vkus masového publika ani na zájmy inzerentů – na našem webu nenajdete jejich reklamy ani PR články.

Jako předplatitelé získáte neomezený přístup k hlavnímu obsahu, budete moci kdykoli sledovat naše online kurzy a přednášky, otevře se vám možnost využívat naši poradnu a také ulevíte očím, protože články budete moci nejen číst, ale i poslouchat. Platba je jednoduchá a bezpečná. Pro představu: roční předplatné vás vyjde na 31 korun týdně, to je jako deci vína nebo jedno malé pivo. Připojte se k nám a podpořte nás. Děkujeme.

Varianty předplatného

Kapacita akce již byla naplněna. Pokud máte o akci zájem, zanechte nám svůj email a my vás budeme informovat o dalších termínech.

Jan Smetánka

Vydavatel a manažer Psychologie.cz, lektor