Lucie Miškóciová

Lucie Miškóciová

Psycholožka

Jsem psycholožka a lektorka. Jsem tady a teď. Princip „tady a teď“ je pro mou práci klíčový: Vychází z gestalt terapie a z přesvědčení, že má smysl zabývat se tím, co je právě přítomné, namísto bloudění v minulosti nebo vyhlížení budoucnosti.

Pracuji s technikami mindfulness, sebeřízení a pozitivní psychologie. Ráda kombinuji hravost, spontánnost a tvořivost s cílevědomostí a racionalitou. V životě podle mě potřebujeme obojí, důležitý je balanc. Rozum i intuice. Tah na bránu i nicnedělání.

Mou klientelu tvoří především dvě skupiny: Děti (a jejich rodiče) a manažeři/podnikatelé. Společně pracujeme na dosahování životní spokojenosti i vytyčených cílů. Kromě individuálních konzultací vedu workshopy a přednášky na témata z oblasti vývojové psychologie, komunikace nebo zvládání stresu.

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity a jsem frekventantkou výcviku v gestalt terapii. Ráda pomáhám lidem, aby si dokázali pomoct sami. Věřím v sílu každého z nás najít v sobě spokojenost a klid.

Lucie Miškóciová

Články od autora

Naučte se dětí správně ptát a podporovat je s citem pro jejich prožívání.

Lucie Miškóciová

Děti

Kreativní techniky zvládání stresu pomohou dospělým i dětem.

Lucie Miškóciová

Sebepoznání

Poradna

Potřebuju z domova pracovat, musím nás uživit. Jsem vyčerpaná a často na děti vyjedu.

Všechny rady autora