Diskuse a vůbec komunikace mají jednoznačně pozitivní nálepku. Někdy je ale lepší mlčet.
Když projevíme svoje emoce a potřeby, dáváme druhému příležitost, aby nás uviděl.
14 min
Jako malí jste neměli bezpečný prostor pro svoje potřeby. Dozrát lze v dospělosti.
15 min
23. 7. 2014